Kurumsal
 

2012 yılında kurulmuş olan RBC Otomotiv ve Endüstriyel Ürünler Ltd.Şti  ortaklarının gerek otomotiv sektöründeki ve gerekse de profesyonel iş hayatındaki 20 yılı aşkın tecrübesini kullanarak farklı ve yenilikçi ürünleri ile hizmet vermektedir.


Türkiye Distribütörü olduğu İngiliz Williams F1 seramik kaplama , MotoGP motorsiklet bakım ürünleri ve WLS profesyonel oto kuaför ve bakım ürünleri ile kurumsal firmaların temsilcisidir.


Otomotiv yetkili satıcıları içinde temsil ettiği ve hizmet verdiği markalara yakışır şekilde faaliyet gösteren firmamız, seramik kaplama, araç cam filmi uygulama ve farklı birçok bakım paketi ile ihtiyaca göre gerek yeni gerekse de 2.el araçlarda oto kuaför servisi vermektedir.


RBC ayrıca; pazarlamada yeni, sıradışı, pratik ve düşük maliyetli bir yöntem olan Kurumsal Koku alanında da birçok kurumsal firmanın geniş alan kokulandırması projelerini de yürütmektedir.


Avrupa’nın tek LED üreticisi olan Octa Light PLC firmasının Türkiye distribütörü ve  iş ortağı olan RBC Otomotiv ve Endüstriyel Ürünler Ltd.Şti ; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED aydınlatma ile ilgili anahtar teslim projelere de imza atmaktadır.